Nowa wyszukiwarka ekspertów kredytowych

Ruszyła nowa platforma FinHub, ułatwiająca podjęcie dobrej decyzji osobom poważnie myślącym o kredycie. Oferuje m.in. porównywarkę sprawdzonych ekspertów, którzy w profesjonalny sposób pomogą i będą towarzyszyć w całym procesie.

Platforma FinHub umożliwia bezpłatne porównanie najlepszych specjalistów kredytowych w kraju i oferuje porównywarkę kredytów dostępnych na rynku. Na podstawie opisów i opinii innych użytkowników można wyszukać eksperta, który dopasowuje ofertę do możliwości finansowych klienta oraz objaśni wszystkie warunki umowy. – Obsługa klienta przez banki digitalizuje się w coraz większym stopniu. Stworzyliśmy narzędzie, które pozwoli klientom dotrzeć do właściwych ekspertów kredytowych, nie wychodząc z domu czy biura – mówi Kamil Piwoński, Co-Founder i członek zarządu.

Gdzie znaleźć najepszych specjalistów

FinHub gromadzi najlepszych specjalistów w jednym miejscu. Platforma zrzesza firmy i niezależnych ekspertów pośrednictwa kredytowego oraz specjalistów z branży ubezpieczeń, gwarantując im możliwość zarekomendowania swoich usług szerokiej grupie zainteresowanych kredytami odbiorców, poszerzania kompetencji, rozwoju zawodowego w nowym środowisku i dotarcie do grona potencjalnych klientów. Współpraca z FinHub pozwala również uzyskać dostęp do bogatej bazy ofert kredytowych oraz rzetelnie przygotowanych zapytań klientów.

Twórcami start-upu są Tomasz Wostal oraz Kamil Piwoński. W branży finansowej pracują od 15 lat. Współpracują z wieloma klientami prywatnymi, biznesowymi czy z deweloperami, zarówno jeśli chodzi o finansowanie inwestycji, jak i pomoc w uzyskaniu kredytu. – Za cel postawiliśmy sobie intensywnie rosnąć z roku na rok. Od początku chcieliśmy zrewolucjonizować rynek kredytów hipotecznych za pomocą narzędzia, które opiera się na założeniach strategii 4xWIN, według której wszystkie strony biorące udział w przedsięwzięciu i działaniach na platformie wygrywają – dodaje Tomasz Wostal.

Platformy od doradców kredytowych

Klienci już teraz doceniają profesjonalizm ekspertów oraz funkcjonalność platformy. – Udało mi się skrócić poszukiwanie odpowiedniego kredytu dzięki tej stronie. Porównywarka ofert jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze, nawet dla kogoś, kto nie jest ekspertem w temacie – można przeczytać w jednej z recenzji.